افزایش زوم زوم نرمال کاهش زوم
آخرین تاریخ بروز رسانی : ١٣٩٧/١٠/١٣
نمایش خبربا حضور رئیس سازمان امور عشایر
گردهمایی مدیران عامل تعاونی های عشایری کشور در مشهد برگزار شد

گردهمایی مدیران عامل اتحادیه های تعاونی عشایری استان های سراسر کشور با حضور رئیس سازمان امور عشایر در مشهد مقدس برگزار شد.


 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، رئیس سازمان امور عشایر در این جلسه که امروز چهارشنبه  19 مهرماه در مشهد مقدس برگزار شد در سخنانی با تاکید بر توجه به احکام قانونی ساماندهی جامعه عشایر کشور اظهار داشت: یکی از با اهمیت ترین موضوعات و اقدامات این سازمان تقویت تشکل های عشایری است.


 


کرمعلی قندالی با بیان اینکه تشکل های عشایری نباید نگاه تک محوری به جامعه عشایری داشته باشند  تاکید کرد: برنامه ریزی برای گردشگری عشایری و تولید گیاهان دارویی از اقدامات مهمی است که انتظار می رود تشکل های عشایری در سراسر کشور بطور جدی به آن بپردازند.


 


وی با بیان اینکه بند(ب) ماده 29 فرصتی برای فعالیت جدی تشکل های عشایری است، افزود: مدیران عامل اتحادیه های عشایری باید آمادگی لازم را برای همکاری هرچه بیشتر داشته باشند تا تسهیلات تخصیصی به عشایر با دقت تمام مدیریت شود.


 


رئیس سازمان امور عشایر گفت: قندالی گفت: در سال های اخیر دولت و مسئولین حمایت بسیار خوبی از جامعه عشایری داشته اند به طوری که آثار آن در قانون برنامه ششم توسعه، قانون رفع موانع تولید، قانون بودجه و سایر قوانین مشهود است.


 


وی ادامه داد: این حمایت ها انتظارات جامعه عشایری از خدمتگزاران خود را افزایش داده است بنابراین باید خود را تجهیز کنیم تا براساس این انتظارات عمل کنیم.


 


رئیس سازمان امور عشایر ادامه داد: تشکل های عشایری در چهار دهه فعالیت خود به ظرفیت های اجرایی خوبی رسیده اند و انتظار داریم بعنوان یک واحد منسجم و پشتیبان اجرایی سازمان عمل نمایند. 


0

آدرس پستی : استان خراسان شمالی ، شهرستان بجنورد ، 17 شهریور جنوبی ، کوچه عصر 5 ، پلاک 40
شماره های تماس : 32259316-058 ، 32259315-058 ، 32259641-058
شماره نمابر : 32252770- 058
پست الکترونیک : info@nkhashayer.ir

کـل بازديد ها :
٥٤٥٠٩٧   نفر 
..:: انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است ::..