افزایش زوم زوم نرمال کاهش زوم
آخرین تاریخ بروز رسانی : ١٣٩٧/١٠/١٣
نمایش خبر

 

بیانیه اداره کل امور عشایر خراسان شمالی بمناسبت یوم ا... 22 بهمن

دهه فجر انقلاب اسلامی؛یادآور خاطره ها و حماسه های ملت عظیم الشان ایران به رهبری حضرت امام خمینی قدس سره الشریف است. پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357،بدون شک یک معجزه الهی و انفجار نور بود که به دست مردی الهی و با تکیه بر ایمان مردم ، تمامی معادلات دنیای مادی را برهم زد. انقلاب اسلامی ،قیام ملت ایران در راه خدا بود؛قیامی که جز با نصرت الهی به نتیجه رسیدن و پیروزی آن ممکن  نبود.

با انقلاب اسلامی ایران،اسلام تجدید حیات نمود و چشم امید تمامی مسلمانان،مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت.در پرتو انقلاب اسلامی و ایمان به خدا ،ملت بصیر، هوشمند و انقلابی ایران اسلامی به استقلال  کامل سیاسی،عزت ملی، خودباوری و اعتماد به نفسی حیرت انگیز دست یافت و  همواره با هوشیاری،تحت هدایت و رهبری امام راحل و  رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی )هرگونه تحرک مذبوحانه و ترفندهای شیطنت‌آمیز دشمنان را با حضور چشمگیر و باشکوه خود در تمامی عرصه‌های کشور خنثی و نقش بر آب ساخته‌اند.

راهپیمایی 22بهمن،مهم ترین شاخص برای سنجش میزان وفاداری ملت ایران به آرمان های انقلاب اسلامی است. بر همین اساس تمامی رسانه های خبری جهان ،تمامی تحلیل گران مسائل انقلاب و ایران در جهان و تمامی دوستان و دشمنان این انقلاب بزرگ الهی در جهان، به راهپیمایی 22بهمن ملت ایران چشم دوخته اند. ملت ایران با گذشت 39 سال از زمان پیروزی انقلاب اسلامی و با بهره‌گیری از تجارب و عبرت‌های تاریخی مقاومت و ایستادگی برابر استکبار جهانی و آگاهی نسبت به طرح‌های شیطنت‌آمیز آمریکای شرور و دیگر بیگانگان در فتنه‌انگیزی‌ها، به حضور معنادار و انقلابی خود در جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی حماسی و مقتدرانه یوم‌الله ۲۲ بهمن در سراسر کشور تاکید و نقشه‌های شیطانی و مرمز دشمن برای انقلاب و کشور را با درایت و هوشمندی خنثی می نمایند.

 اداره کل امور عشایر،تشکل های عشایری و عشایر غیور خراسان شمالی ضمن تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و خلف صالح آن عزیز سفر کرده، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی )،شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی،شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و امنیت، حضور باشکوه خود را در راهپیمائی 22 بهمن اعلام می دارد و  از عموم  دوستداران،معتقدان و وفاداران این حرکت پر خروش الهی دعوت می کند تا بار دیگر با خلق حماسه ای بزرگ در تمامی شهر های کشور،وفاداری عمیق و پیوند ناگسستنی خود با آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارند.

روابط عمومی اداره کل امور عشایر خراسان شمالی

آدرس پستی : استان خراسان شمالی ، شهرستان بجنورد ، 17 شهریور جنوبی ، کوچه عصر 5 ، پلاک 40
شماره های تماس : 32259316-058 ، 32259315-058 ، 32259641-058
شماره نمابر : 32252770- 058
پست الکترونیک : info@nkhashayer.ir

کـل بازديد ها :
٥٤٥٠٤٢   نفر 
..:: انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است ::..