افزایش زوم زوم نرمال کاهش زوم
آخرین تاریخ بروز رسانی : ١٣٩٨/٠٥/٠١
نمایش خبر

 کسب عنوان برتر عشایر خراسان شمالی در نمایشگاه کشوری

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر خراسان شمالی، غرفه اداره کل امور عشایر استان در سومین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور بعنوان یکی از غرفه های برتر شناخته شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل اور عشایراستان با اعلام این خبر افزود: در این نمایشگاه عشایر استان با برپایی سیاه چادر به ارائه توانمندی های جامعه عشایری استان در قالب تولیدات مختلف صنایع دستی و غذایی از جمله ارائه گلیم ها و سفره کردی های دستبافته عشایر و دارای مهر اصالت یونسکو و همچنین انواع تولیدات چرمی پرداختند.

حامد مسعودی فر افزود: سیاه چادر عشایر استان در این نمایشگاه مورد توجه مسئولان کشوری و لشگری قرار گرفت که حضور معاون اول رئیس جمهور،معاونین وزیر کشور و جهاد کشاورزی، استانداران چند استان کشور از جمله آذربایجان غربی،خوزستان و خراسان شمالی در سیاه چادر استان از جمله آنها بود.

وی افزود: حضور بیش از ده نماینده مجلس شورای اسلامی،نمایندگان اتاق بازرگانی ایران وآلمان،نشریه استانبول تایمز ترکیه، فرمانداران شهر های مختلف،مدیرعامل بانک کشاورزی ایران نیز در غرفه سیاه چادر استان نیز انجام شد که با آشنایی آنان با ظرفیت های جامعه عشایری استان تصمیمات جدیدی برای عشایر استان گرفته شد که به بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

مسعودی فر افزود: در مراسم اختتامیه این نمایشگاه که با حضور معاون روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری و رئیس سازمان امور عشایر ایران و برخی مقامات کشوری برگزار شد از غرفه سیاه چادر استانبرای دومین سال پیاپی با اهدا لوح و هدیه تجلیل شد.

یاداورمیشود سومین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر کشور 15 تا 18 اسفند در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

روابط عمومی

آدرس پستی : استان خراسان شمالی ، شهرستان بجنورد ، 17 شهریور جنوبی ، کوچه عصر 5 ، پلاک 40
شماره های تماس : 32424781-058 ، 32424784-058 ، 32424786-058
شماره نمابر : 32424683- 058
پست الکترونیک : info@nkhashayer.ir

کـل بازديد ها :
٦٥٨٢٧٧   نفر 
..:: انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است ::..