افزایش زوم زوم نرمال کاهش زوم
آخرین تاریخ بروز رسانی : ١٣٩٨/٠٢/٠٤
نمایش خبر

 به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی در پنجشنبه شب، محمدعلی شجاعی در نشست ستاد مدیریت بحران استان اظهار داشت: با تخصیص اعتبارات ملی می توانیم بخشی از نداشته های استان در حوزه مدیریت بحران را برطرف کنیم.
وی افزود: مقرر شد با برآورد میزان خسارت ناشی از وقوع سیلاب و تجهیزات مورد نیاز روستاها، آن را به وزارت کشور اعلام کنیم تا در چند روز آینده بتوانیم حوزه خدمات رسانی را کامل به انجام برسانیم.
شجاعی اظهار داشت: تلاش شده تا با کنترل رواناب و سیلاب بتوان خسارات مالی و جانی آنرا کاهش دهیم.
وی خاطرنشان کرد: 60 تیر برق از دسترس خدمات خارج شد که با اقدامات انجام شده تعمیرات لازم انجام شد و همچنین اکنون هیچ روستای منطقه مشکل گاز ندارد و راه های دسترسی هم برای رفت و آمد عموم بازگشایی شده است.
شجاعی، در باره امدادرسانی به عشایر سیل زده استان نیز گفت: عشایر استان که در مراوه تپه استان گلستان مستقر هستند، از طریق زمینی و هم به وسیله بالگرد هلال احمر، امدادرسانی شدند.
وی افزود: اقلام مورد نیاز عشایر مستقر در این استان نیز به زودی از سوی سازمان هلال احمر تامین و توزیع می شود.
شجاعی تصریح کرد: مواد غذایی، تجهیزات و چادر برای روستاهای شمال شهرستان مانه و سملقان، به خصوص منطقه کهنه جلگه ارسال شده است.
وی با بیان اینکه بخش عمده مشکلات ناشی از جاری شدن سیل به دلیل نبود زیرساخت های لازم در روستاهاست، خاطرنشان کرد: تا 15 اردیبهشت ماه به دستگاه های اجرایی استان زمان داده شد تا در قالب تدوین برنامه ای مدون، مشکلات این حوزه را برطرف کنند.

آدرس پستی : استان خراسان شمالی ، شهرستان بجنورد ، 17 شهریور جنوبی ، کوچه عصر 5 ، پلاک 40
شماره های تماس : 32424781-058 ، 32424784-058 ، 32424786-058
شماره نمابر : 32424683- 058
پست الکترونیک : info@nkhashayer.ir

کـل بازديد ها :
٦٠٤٢١٥   نفر 
..:: انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است ::..