افزایش زوم زوم نرمال کاهش زوم
آخرین تاریخ بروز رسانی : ١٣٩٨/٠٥/٠١
نمایش خبر

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر خراسان شمالی در ششمین دوره انتخابات اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان، مسئول روابط عمومی اداره کل امور عشایر به عضویت هیئت رئیسه درامد.

ببنا بر این گزارش حامد مسعودی فر در این انتخابات با رای مسئولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان بمدت دو سال بعنوان یکی از هفت عضو هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان شناخته شد.

یادآور می شود مسعودی فر پیش از این در سالهای 89 و 91 دوره دوم و سوم انتخابات استانی و اولین دوره انتخابات شهرستان شیروان در سال 93 نیز با رای اکثریت به عضویت هیئت رئیسه شورای روابط عمومی دستگاه های اجرایی در خراسان شمالی فعالیت داشته است.

حامد مسعودی فر دارای تحصیلات کارشناسی ارشد علوم سیاسی و کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی،دارای بیش از 12 سال سابقه فعالیت در روابط عمومی 5 دستگاه اجرایی، مجری و گوینده خبر شبکه استانی اترک ، مجری مراسم و همایش های بین المللی و ملی و تاکنون حائز چهار رتبه برتر روابط عمومی در سطح کشور و استان و دو دوره عنوان برتر غرفه نمایشگاهی و دریافت لوح تقدیر از معاون رئیس جمهور و مقامات ارشد کشوری و استانی بوده است و اخیرا نیز بعنوان گزینه جدی مدیرکلی روابط عمویم استانداری خراسان شمالی مطرح شده بود.

آدرس پستی : استان خراسان شمالی ، شهرستان بجنورد ، 17 شهریور جنوبی ، کوچه عصر 5 ، پلاک 40
شماره های تماس : 32424781-058 ، 32424784-058 ، 32424786-058
شماره نمابر : 32424683- 058
پست الکترونیک : info@nkhashayer.ir

کـل بازديد ها :
٧٠١٨٢٧   نفر 
..:: انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است ::..