افزایش زوم زوم نرمال کاهش زوم
آخرین تاریخ بروز رسانی : ١٤٠٠/٠٢/٢٨
نمایش خبر

والفجر و ليال عشر

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر خراسان شمالی ، این اداره کل به مناسبت آغاز دهه ی  مبارک فجر انقلاب اسلامی بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:دهه مبارك فجر انقلاب اسلامی ، مقطع تابناك رهايی ملت مسلمان و قهرمان ايران از يوغ ستمشاهانی است كه سالهای مديدی آزادی اين ملت را به بند كشيده و ضمن غارت سرمايه های اقتصادی كشور ، هويت اجتماعی و تاريخی اين مرز و بوم را با همدستی بيگانگان ضایع و به فراموشی سپرده بودند. دهه فجر ، دهه ماندگار در تاريخ پرفراز و نشيب و ايام پايداری و بالندگی ملت بصير و دين باورمان و روزهای اوج پيروزی انقلاب اسلامی است كه در بهمن ۱۳۵۷ با ايثارخون شهدا و مجاهدتهای كم نظير آحاد مردم نجيب ما شكل گرفته است.

* ترديدی نيست كه اين نهضت بزرگ مبتنی بر بينش عميق توحيدی و نشات گرفته از قيام و نهضت عاشورای حسينی است كه قطعاً تا قيام جهانی حضرت مهدی(عج) استمرار خواهدداشت.

انقلابی كه رساترين فرياد تاريخ انقلابات ،يعنی امام امت خمينی كبير(ره) آن را هدايت ورهبری كرد. همگان شاهديم كه اينك به يمن آن صبر و استقامت و مبارزات حق طلبانه و پيروی از رهنمودهای عزتمند وحكيمانه بزرگ معمارانقلاب حضرت امام خمينی(ره)ومقام عظمای ولايت حضرت آيت ا... خامنه ای (مد ظله العالی)در سالهای پرتلاطم قبل و بعد از پيروزی، صاحب اقتدار و عزت عظيمی شده ايم كه مستكبران شرق و غرب عالم بالاخص آمريكای جهانخوار را به وحشت انداخته و چراغ راه مستضعفان ومسلمانان جهان گشته است.

* باری ، ما نيز همرنگ و همدل و با اخلاصی آكنده از شور عشق الهی در تداوم راه خونبار شهدای والامقام گردهم آمده و ندای عدالتمدارانه انقلاب اسلامی را به گوش جهانيان برسانيم.

*لذا ما كاركنان اداره کل امور عشایراستان ولايتمدار خراسان شمالی به عنوان قطره ای از اقيانوس بی كران امت بپاخاسته اسلامی ايران ، با تاسی از مقتدای خويش حضرت آيت ا...العظمی امام خامنه ای به پاس چهل و دومین سالگرد انقلاب شكوهمند اسلامی و دهه فرخنده فجر، مشتاقانه همگام با مردم با برپاییی هرچه باشکوه تر این ایام و همچنین حضوری منسجم و موثر در راستای خدمت رسانی به جامعه سخت کوش و مولد عشایر  شركت نموده و بار ديگر به مستكبرين عالم و سرسپردگان داخلی آنان اعلام می كنيم كه بر حراست و صيانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ايستاده و دشمنان بی هويت و سرگردان اين انقلاب الهی را به خاك مذلت خواهيم نشاند.

آدرس پستی : استان خراسان شمالی ، شهرستان بجنورد ، 17 شهریور جنوبی ، کوچه عصر 5 ، پلاک 40
شماره های تماس : 32424781-058 ، 32424784-058 ، 32424786-058
شماره نمابر : 32424683- 058
پست الکترونیک : info@nkhashayer.ir

کـل بازديد ها :
٩٧٩٩٢٨   نفر 
..:: انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است ::..