افزایش زوم زوم نرمال کاهش زوم
آخرین تاریخ بروز رسانی : ١٤٠١/١٠/١٨
نمایش خبر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی در نظارت بر اجرای دقیق کارآمدسازی یارانه ها در استان گلستان امروز در بازدید از شرکت تولید مرغ و تخم مرغ "پرشین چیکا" گنبد کاووس به خبرنگار صدا و سیما گفت: با برنامه ریزی های خوبی که در تامین کالاهای اساسی صورت گرفته چه در بحث تولیدات داخلی چه کالاهایی که کمبود آن از طریق وارادت انجام می شود، خوشبختانه امروز با حجم مناسبی از کالاهای اساسی در کشور مواجه هستیم و ذخیره سازی خوبی انجام شده است.

وی افزود: در استان هایی که تولید کننده مرغ و تخم مرغ  کشور هستند هم مازاد تولید داریم و هم ذخیره سازی های لازم از قبل صورت گرفته است.

پاپی زاده بیان داشت: امروز حجم بسیار بیشتری از نیاز کشور به مرغ و تخم مرغ را ذخیره سازی کرده ایم و قطعا 20 تا 30 درصد بیش از نیاز کشور توان عرضه به بازار را داریم.

نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان امور عشایر ایران اظهار داشت: قطعا هموطنان عزیز دغدغه ای در رابطه با کالاهای اساسی بویژه در بحث مرغ و تخم مرغ نخواهند داشت.

وی ادامه داد: برنامه ریزی های خوبی هم برای ماه های آینده شده و قطعا روند تولید یک روند افزاینده و رو به رشد است.

پاپی زاده خاطرنشان کرد: گشتارگاه های مرغ با ظرفیتی بیش از ظرفیت معمول در حال کار هستند و امشب و فردا با 30 درصد افزایش تولید مواجه خواهیم بود که قطعا بیش از نیاز مردم و کشور است.

شایان ذکر است، شرکت "پرشین چیکا"  گنبد کاووس در استان گلستان تامین کننده بخش زیادی از مرغ و تخم مرغ کشور است.

آدرس پستی : استان خراسان شمالی ، شهرستان بجنورد ، 17 شهریور جنوبی ، کوچه عصر 5 ، پلاک 40
شماره های تماس : 32424781-058 ، 32424784-058 ، 32424786-058
شماره نمابر : 32424683- 058
پست الکترونیک : info@nkhashayer.ir

کـل بازديد ها :
٩٧٩٩٢٨   نفر 
..:: انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است ::..