افزایش زوم زوم نرمال کاهش زوم
آخرین تاریخ بروز رسانی : ١٣٩٨/٠٢/٣٠
نمایش خبر

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از خبرگزاری ایسنا، هادی قوامی در پاسخ به این سوال که فراکسیون عشایری برای برطرف کردن مشکلات عشایر خراسان شمالی که در مناطق قشلاقی استان گلستان برخی افراد سودجو اموال آنان را تخریب و به آتش زده اند، چه اقداماتی را انجام داده است؟ اظهار داشت: در حال پیگیری جدی برای برطرف کردن این مشکل در استان گلستان هستیم.

وی ادامه داد: تذکرات شدید به مسئولان ذی‌ربط استان گلستان نیز داده شده است تا تلاش‌های لازم برای برطرف کردن این مشکل را داشته باشند و قول مساعد از سوی مسئولان این استان داده شده تا مشکل را برطرف کنند.

رئیس فراکسیون عشایر مجلس شورای اسلامی بیان داشت: نباید زمانی ‌که عشایر این استان در ییلاق ساکن هستند اموال و دارایی آنان در مناطق قشلاقی استان گلستان توسط سودجویان از بین برود.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این‌که طی سال گذشته جلساتی با مسئولان ذی‌ربط استان گلستان در خصوص برطرف کردن این مشکل برگزار شده بود اما امسال نیز شاهد تخریب اموال به آتش کشاندن اموال این افراد بودیم؟ خاطرنشان کرد: در صورت برطرف نشدن این مشکل، از طریق وزیر جهاد کشاورزی مشکل را پیگیری و برطرف می کنیم.

آدرس پستی : استان خراسان شمالی ، شهرستان بجنورد ، 17 شهریور جنوبی ، کوچه عصر 5 ، پلاک 40
شماره های تماس : 32424781-058 ، 32424784-058 ، 32424786-058
شماره نمابر : 32424683- 058
پست الکترونیک : info@nkhashayer.ir

کـل بازديد ها :
٦٢٥١٢١   نفر 
..:: انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است ::..